Walutomat nie przyjmuje:

  • wpłat gotówkowych, wykonanych w oddziale banku lub poczty,
  • przelewów natychmiastowych oferowanych przez banki i innych wpłat, które zostały wykonane poprzez pośredników płatności on-line*, np. PayU, PayPal, BlueCash, dotPay itp.,
  • wpłat od osób trzecich (innych, niż właściciel konta w Walutomacie); dane osobowe z przelewu muszą być zgodne z danymi wpisanymi podczas rejestracji w Walutomacie. W tej sytuacji kontaktujemy się z Użytkownikiem poprzez wiadomość e-mail, w której nasz pracownik proponuje założenie nowego konta Użytkownika przez osobę trzecią.
    W przypadku gdy dane z przelewu są częściowo zgodne, kontaktujemy się z Użytkownikiem mailowo i proponujemy korektę danych wg danych z przelewu.

*Klienci posiadający konta złotówkowe w bankach Millenium, ING, PKO SA, Banku Pocztowego i Santander Bank Polska, BNP Paribas, BPS, City Handlowy, Getin Bank, Inteligo, Noble Bank, Orange Finanse, Plus Bank oraz Bankach Spółdzielczych mogą skorzystać z wpłaty złotówek przez Przelewy24 metodą pay by link, zwaną również szybkim przelewem. Szczegóły tutaj.