Czy przelewy z i do mBanku są darmowe i natychmiastowe?

Niestety nie. Walutomat posiada swoje rachunki w oddziale korporacyjnym mBanku (dawnym BRE Banku), natomiast rachunki naszych Klientów najczęściej są prowadzone w oddziale detalicznym mBanku (są to rachunki o numerach rozliczeniowych: XX 1140 2004 … oraz XX 1140 2017 …). Z tego względu jedynie wpłaty i wypłaty w PLN realizowane są bezpłatnie, a za wysyłkę pozostałych walut (EUR, CHF, USD, GBP) pobierana jest opłata. Również czas księgowania środków jest dłuższy niż w przypadku przelewów wewnętrznych i wynosi do 2 dni roboczych.

Niestety, z uwagi na specyfikę prowadzonej przez nas działalności, nie mamy możliwości posiadania rachunków w oddziale detalicznym tego banku. Więcej informacji o czasie realizacji oraz kosztach przelewów w ramach mBanku można znaleźć pod tym linkiem.

Do 30 listopada 2020 r. obowiązuje promocja na przelewy do mBanku. Umożliwiamy wykonanie 5 darmowych przelewów na konta detaliczne, a każdy kolejny będzie kosztował 1 zł. Promocja obowiązuje dla walut: EUR, CHF, USD oraz GBP. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.