pl
Strona główna > Prowizje i rabaty

Prowizje i rabaty

Transparentne koszty wymiany i atrakcyjny system rabatowy.

Jedyny koszt to prowizja - 0,2% wartości wymiany

Jedyny koszt wymiany waluty w Walutomacie to prowizja pobierana od zrealizowanego zlecenia wymiany, która wynosi od 0,06% do 0,2% wartości wymiany. Prowizję obliczamy po zrealizowaniu zlecenia wymiany i automatycznie odejmujemy ją od kwoty uzyskanej po wymianie. Wysokość prowizji zaokrąglana jest w górę do najbliższej 0,01 jednostki waluty. Nie naliczamy prowizji, gdy w zleceniu nie zostaną wymienione żadne środki.

Więcej informacji
Jedyny koszt to prowizja - 0,2% wartości wymiany

Tabela rabatów

Rabat jest ważny od chwili osiągnięcia danego obrotu do końca następnego miesiąca. Niższa prowizja jest naliczana już od transakcji przekraczającej próg rabatowy.

Obrót PLN Prowizja Rabat
do 200 000 0,2% 0%
powyżej 200 000 do 1 mln 0,15% 25%
powyżej 1 mln do 3 mln 0,1% 50%
powyżej 3 mln do 10 mln 0,08% 60%
powyżej 10 mln 0,06% 70%

Karta Dużej Rodziny w Walutomacie

Karta dużej rodziny

Walutomat dołączył do grona polskich firm, które wspierają rodziny wielodzietne i przyznają zniżki posiadaczom Karty Dużej Rodziny. Oznacza to dla nich m.in. tańsze raty kredytu mieszkaniowego w walucie czy też tańsze wyjazdy wakacyjne.

Jak korzystać z Karty Dużej Rodziny w Walutomat.pl?

Sprawdź w Informatorze

Zniżki dla posiadaczy KDR

Rabat 25%

Rabat 25% na prowizję w serwisie. Standardowa prowizja w Walutomacie wynosi 0,2% od wartości transakcji, z Kartą Dużej Rodziny prowizja wynosi 0,15%.

Dostępne waluty

Dotyczy zakupu i sprzedaży euro (EUR), dolarów amerykańskich (USD), funtów brytyjskich (GBP), franków szwajcarskich (CHF), koron norweskich (NOK), koron szwedzkich (SEK), koron czeskich (CZK), koron duńskich (DKK).

Czas trwania

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, możesz liczyć na kolejne oszczędności podczas wymiany walut. Rabat przydzielany jest na stałe i będzie obowiązywał przez cały okres ważności Karty.