pl
Strona główna > Poradniki > Walutomat idealny dla firm

Walutomat idealny dla firm

06 mar 2015

Jeśli prowadzisz firmę, eksportując i importując towary, warto wymieniać waluty po najlepszym kursie.  W biznesie wiemy jak ważna jest oszczędność i szybkość, dlatego Walutomat to idealny kantor dla firm. 

Zobacz nasze wideo, które przygotowaliśmy dla firm, poszukujących korzystnych rozwiązań w zakresie kupna i sprzedaży walut. Dzięki nam ty i Twoja firma możecie sporo zaoszczędzić. 

https://www.youtube.com/watch?v=-lN6CBbTSb4


Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu walutomat.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor. Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do treści. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie treści w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres kontakt@walutomat.pl.

Zobacz także