pl
Strona główna > Poradnik > Jak tanio wymienić walutę? [E-BOOK]

Jak tanio wymienić walutę? [E-BOOK]

29 paź 2019

We współpracy z serwisem Fxmag.pl przygotowaliśmy poradnik o wymianie walut. To kompendium wiedzy na temat rynku, historii kantorów internetowych i zasad, jakimi należy kierować się, by korzystnie wymienić walutę.

W E-BOOKu znajdziesz odpowiedzi na pytania m.in.:

  • Czy kantory internetowe są bezpieczne?
  • Kantor w sieci, czy stacjonarny? A może bank? Gdzie są korzystne kursy walut?
  • Jak wybrać odpowiedni czas na wymianę walut?

Poradnik powstał z udziałem naszych specjalistów m.in. Macieja Przygórzewskiego, głównego eksperta walutowego Walutomat.pl oraz Dariusza Polaczyka, Risk and Security Managera. 

Zapraszamy do lektury!


Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu walutomat.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor. Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do treści. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie treści w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres kontakt@walutomat.pl.

Zobacz także