pl
Strona główna > Poradniki > E-BOOK: Wakacyjny Poradnik Walutowy, czyli jak uniknąć finansowych pułapek wyjeżdżając za granicę

E-BOOK: Wakacyjny Poradnik Walutowy, czyli jak uniknąć finansowych pułapek wyjeżdżając za granicę

29 cze 2017

Przygotowaliśmy dla Ciebie do pobrania kolejny poradnik przygotowany z  Mr. Złotówą, autorem bloga finansowego „Bankobranie”, z serii poradników zatytułowanych Jak nie zostać na lodzie w słonecznym kurorcie?”.

W poradniku: “Wakacyjny Poradnik Walutowy, czyli jak uniknąć finansowych pułapek wyjeżdżając za granicę?” zapoznacie się z  finansowymi meandrami – czyli ostrzeżeniami, alertami i niuansami dot. walut, gotówki i płatności w innych krajach. 

ebook2

POPIERZ eBOOK

Życzymy przyjemnej lektury 🙂


Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu walutomat.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor. Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do treści. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie treści w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres kontakt@walutomat.pl.

Zobacz także