pl
Strona główna > Poradniki > E-BOOK: Jak przygotować się do wyjazdu zagranicznego pod kątem finansowym?

E-BOOK: Jak przygotować się do wyjazdu zagranicznego pod kątem finansowym?

22 cze 2017

Na dobre rozpoczyna się sezon urlopowy. Aby wypoczywać bezstresowo i móc w pełni cieszyć się z uroków zagranicznej podróży trzeba się do niej odpowiednio przygotować. W tym roku pomożemy Ci w tym wraz z  Mr. Złotówą, autorem bloga finansowego „Bankobranie”, w serii poradników zatytułowanych “Jak nie zostać na lodzie w słonecznym kurorcie?”.

Ruszamy z wakacyjną kampanią edukacyjną, dzięki której dowiecie się: czy na urlop lepiej zabrać kartę, czy gotówkę; jak założyć i prowadzić konto walutowe; jak podróżować tanio i komfortowo, na co zwracać uwagę, aby nie dać się oszukać oraz jak rozsądnie prowadzić wydatki, aby we wakacje nie odmawiać sobie przyjemności.

Wszystkie porady znajdziecie na blogu „Bankobranie” oraz na stronie z naszymi poradnikami.

Dziś do pobrania poradnik “Jak przygotować się do wyjazdu zagranicznego pod kątem finansowym?”: 

POBIERZ eBOOK

Kolejne poradniki pojawią się 29 czerwca i 6 lipca. Ściągaj nasze  e-booki na urządzenie mobilne i śmiało ruszaj na zagraniczne wojaże!

 


Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu walutomat.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor. Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do treści. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie treści w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres kontakt@walutomat.pl.

Zobacz także