pl
Strona główna > Poradnik > E-BOOK: Kompendium wiedzy dla podróżujących!

E-BOOK: Kompendium wiedzy dla podróżujących!

31 sie 2015

Wybierasz się w czasem za granicę? Planujesz wyjazd nad ciepłe morze, egzotyczne wakacje, urlop w górach lub wyjazd służbowy? A może po prostu chcesz odwiedzić rodzinę za granicą?

Na każdy wyjazd należy się przygotować, także pod względem finansowym. Dlatego właśnie, z myślą o Twoich oszczędnościach i wygodzie, przygotowaliśmy dla Ciebie eBook dla podróżujących!

Dowiesz się z niego m.in.:

• Czy za granicę lepiej jechać z gotówką czy z kartą płatniczą?
• Czy walutę wymienić wcześniej, czy na miejscu w bankomacie?
• Ile zaoszczędzisz na korzystnej wymianie waluty?
• Jak się przygotować na niespodziewane wydatki?

Czytajcie, dzielcie się wiedzą, oszczędzajcie na zagranicznych wyjazdach z eBookiem Walutomatu!

POBIERZ eBOOK

eBook


Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu walutomat.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor. Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do treści. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie treści w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres kontakt@walutomat.pl.

Zobacz także