pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem Konferencji „Promocja Produktu Online”

Walutomat partnerem Konferencji „Promocja Produktu Online”

13 cze 2023

Już dzisiaj, 13. czerwca, rozpoczyna się 3-dniowa konferencja na temat Promocji Produktu Online organizowana przez Jestem Interaktywna! To znana i ceniona marka znajdująca się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, a jej założycielką jest Ola Gościniak – przedsiębiorczyni, mentorka i autorka kursów online, która od 7 lat pomaga kobietom z całej Polski w realizacji interaktywnych marzeń. Motywuje do osiągania niezależności finansowej na swoich zasadach i przyznajemy, że temat ten jest szczególnie bliski również nam. Dlatego zostaliśmy Partnerem tego wydarzenia.

Wspierając tę inicjatywę, mamy poczucie, że ekspercka wiedza może nieść się jeszcze dalej i szerzej, motywując kolejne tysiące kobiet do podjęcia działań, aby stać się niezależnymi finansowo Polkami. Dlatego też wśród pakietów powitalnych dla uczestniczek kursu przekazaliśmy nasz raport – Niezależna Finansowa Polka – publikację, która ukazuje aktualną sytuację kobiet na rynku pracy i jest głosem motywacji do podejmowania działań na rzecz ich niezależności finansowej. 

Jedną z dróg, którą można wybrać w drodze do finansowej niezależności jest własny biznes online. I temu poświęcona jest właśnie konferencja, na której wystąpi ponad 70 prelegentek i prelegentów, będących ekspertami w dziedzinie budowania marki, sprzedaży online i marketingu. To okazja do zdobycia ogromnej dawki wartościowej wiedzy i bezcennej wymiany doświadczeń. 

Zobacz także