pl
Strona główna > Komentarze walutowe > Święta, święta i…

Święta, święta i…

27 gru 2018 Autor: Mateusz Wielewicki

Czwartkowy poranek

    Poświąteczny poranek zaczął się bardzo leniwie. Notowania złotówki póki co nie wykazują większej zmienności. Za franka szwajcarskiego zapłacimy aktualnie 3,78 zł. Funt brytyjski wyceniany jest na 4,75 zł. Euro kosztuje 4,27 zł, a dolar amerykański 3,76 zł.

Dzień ze Stanami

    Czwartek będzie raczej spokojnym dniem. Na horyzoncie widać tylko kilka odczytów ze Stanów Zjednoczonych, a mało prawdopodobne wydaje się  również by, któryś z przywódców tuż przed końcem roku zaskoczył rynki.

    W godzinach popołudniowych zza oceanu napłyną do nas dane dotyczące liczby wniosków o zasiłek dla bezrobotnych. Z ważniejszych odczytów opublikowane zostaną również wyniki liczby sprzedaży nowych domów w listopadzie oraz indeks zaufania konsumentów. Jeżeli dane nie będą zbyt zaskakujące to dzisiejsze popołudnie powinno upłynąć pod znakiem spokoju.


Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu walutomat.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią „rekomendacji” lub „doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor. Autorzy serwisu są również właścicielem majątkowych praw autorskich do treści. Zabronione jest kopiowanie, przedrukowywanie, udostępnianie osobom trzecim i rozpowszechnianie treści w całości lub we fragmentach bez zgody autorów serwisu. Zgodę taką można uzyskać pisząc na adres kontakt@walutomat.pl.

Zobacz także


Komentarz walutowy

Higher for longer?
Krzysztof Adamczak

Komentarz walutowy

Dolar słabnie, nawet do jena!
Dawid Górny

Komentarz walutowy

Inflacja na tapet cz.2
Dawid Górny