pl
Strona główna > Aktualności > Zgarnij ekstra punkty za polecenie Walutomatu

Zgarnij ekstra punkty za polecenie Walutomatu

01 lut 2024

Program Punktowy, który uruchomiliśmy w Walutomacie, umożliwia bezprowizyjną wymianę waluty. Aby docenić jeszcze bardziej zaufanie Klientów, przygotowaliśmy nową promocję, w której można zdobyć ekstra punkty. Dodatkowe punkty przyznawane są za polecanie naszego serwisu znajomym i rodzinie. Jak dokładnie działa nowa promocja i co można w niej zyskać? 

Promocja polega na przyznawaniu dodatkowych 1000 punktów w naszym Programie Punktowym za każde Skuteczne Polecenie Walutomatu.

Skuteczne, czyli takie, kiedy osoba polecona zarejestruje się w serwisie Walutomat i zatwierdzi pierwszą transakcję w swoim Panelu Klienta. Samo wysłanie komuś zaproszenia, bez realizacji żadnej transakcji w naszym serwisie, nie może zostać nagrodzone punktami. 

Aby przystąpić do promocji, należy zarejestrować się tutaj za pomocą formularza. Po zalogowaniu się do Panelu Klienta, w zakładce Punkty i zniżki znajduje się link, który można udostępnić znajomym i bliskim. Każda osoba, która zarejestruje się w naszym serwisie z takiego polecenia, również otrzyma 1 000 punktów. 

Zastanawiasz się, jak możesz wykorzystać te 1000 Punktów? Każdy zgromadzony punkt umożliwia bezprowizyjną wymianę waluty. Np. za dodatkowe 1000 Punktów można wymienić aż 1000 EUR/USD/CHF/GBP, 5000 PLN lub 10000 CZK/DKK/NOK/SEK bez prowizji. To realne oszczędności, które rosną wraz z liczbą poleconych osób!

Cenimy Twój udział w naszej społecznościowej platformie wymiany walut i zależy nam, by budować długotrwałe relacje, dlatego też jesteśmy przekonani, że ta promocja będzie okazją do wzajemnych korzyści. Zapraszamy do skorzystania z tej oferty i dziękujemy za Twoje zaangażowanie w rozwój naszej firmy.

Zobacz także