pl
Strona główna > Aktualności > Wprowadzamy Program Punktowy w Walutomacie!

Wprowadzamy Program Punktowy w Walutomacie!

22 lis 2023

Z radością i nieskrywaną satysfakcją informujemy, że wdrożyliśmy atrakcyjny Program Punktowy – od dziś jest on dostępny dla wszystkich Klientów. Program Punktowy umożliwia zdobywanie punktów, a następnie ich wymianę na bezprowizyjne transakcje! W takim wypadku za odpowiednią pulę punktów wymiana odbędzie się bez prowizji Walutomatu. 

Każdy z naszych Klientów już od teraz ma możliwość zdobywania punktów, a następnie ich wymiany na bezprowizyjne transakcje w naszym serwisie. Aby przystąpić do naszego Programu Punktowego i zacząć zdobywać punkty, potrzebna jest akceptacja regulaminu – zgodę można wyrazić po zalogowaniu do Panelu Klienta w zakładce “Punkty i zniżki”. W tym samym miejscu jest także możliwość pobrania specjalnego linku, za pośrednictwem którego można polecić nasz serwis swoim znajomym. Za każde Skuteczne Polecenie, a więc rejestrację profilu z otrzymanego linku i wykonanie transakcji wymiany przez Poleconego, Klient Polecający ma możliwość otrzymania 100 lub 1000 punktów (w zależności czy to pierwsze, czy kolejne w danym miesiącu takie Skuteczne Polecenie). 

Ponadto Klient otrzyma także punkty proporcjonalnie do wartości transakcji, jakie będzie wykonywać Klient Polecony. 

Oprócz bonifikaty punktowej Klientów za rekomendację naszego Serwisu przewidujemy również akcje specjalne, w których nagrodą będą punkty za udział w określonych aktywnościach.

Zgromadzone na profilu np. 1000 punktów pozwala na wymianę 1000 EUR bez naliczania prowizji. Ponieważ prowizja zależna jest od wartości wymiany, możemy założyć, że dla transakcji zakupu 1000 EUR, gdzie kurs EURPLN wynosi akurat 4,5, oszczędność Klienta (czyli brak pobranej prowizji) na takiej wymianie wyniesie aż 9 PLN!

Więcej informacji o naszym Programie Punktowym podajemy w odświeżonej wersji zakładki Prowizje i rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z nią! 

Program Punktowy działa w oparciu o regulamin, dostępny na tutaj

Zobacz także