pl
Strona główna > Aktualności > Włączamy się w walkę z koronawirusem!

Włączamy się w walkę z koronawirusem!

19 mar 2020

Poznańska Spółka Currency One SA operator serwisu Walutomat przekazuje 100 000 zł na Szpital Zakaźny im. J. Strusia w Poznaniu. 

Jedność społeczna Polaków włączających się w akcję #zostańwdomu, idzie w parze z odpowiedzialnością przedsiębiorstw, które wspierają służbę zdrowia walczącą z epidemią. Pokonanie zagrożenia wymaga nie tylko heroicznego poświęcenia wszystkich pracowników medycznych znajdujących się na pierwszej linii frontu, ale też szybkich decyzji wiążących się z olbrzymimi nakładami finansowymi.

Dlatego też poznańska Spółka Currency One SA, operator serwisu Walutomat przekazuje 100 000 zł na rzecz Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu, który właśnie został przekształcony w Szpital Zakaźny.

Wiele osób znalazło się z dnia na dzień w bardzo trudnej sytuacji. Wymaga to od nas wszystkich działań tu i teraz, każdego na miarę swoich możliwości. Działając razem, wspierajmy w pierwszej mierze służbę zdrowia, pozwalając skutecznie i sprawnie walczyć z epidemią. Mam nadzieję, że nasze wsparcie i podobne działania innych firm przybliżą nas do tego celu. To czas, kiedy możemy i chcemy być szczególnie odpowiedzialni społecznie – mówi Piotr Kurczewski, Prezes Zarządu Currency One.

Wsparcie lokalne i ogólnokrajowe płynące ze strony właścicieli przedsiębiorstw z różnych sektorów, w tym branży finansowej, mniejszych firm, restauracji czy osób prywatnych pokazuje solidarność obywatelską w obliczu zagrożenia.

Środki zostaną przekazane niezwłocznie do dyspozycji dyrekcji szpitala.

Zobacz także