pl
Strona główna > Aktualności > Weź udział w konkursie na 7. urodziny Walutomatu

Weź udział w konkursie na 7. urodziny Walutomatu

14 lis 2016

website-aktualnosci

Trudno w to uwierzyć, ale mija siedem lat od chwili, gdy po raz pierwszy nasi Użytkownicy skorzystali z usług Walutomatu. W tym czasie w naszym serwisie zarejestrowało się aż 206 tysięcy klientów, którzy wymienili waluty warte 33 miliardy złotych.

Dzięki zaufaniu, jakim obdarzacie nas każdego dnia, jesteśmy jednym z liderów rynku wymiany walut w Polsce. Nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu, gdyby nie Wy. Dlatego z okazji naszych urodzin proponujemy Wam wspólną zabawę – konkurs z nagrodami!

POKAŻ NAM SWOJĄ SKARBONKĘ. MY JĄ NAPEŁNIMY!

Każdy z nas oszczędza pieniądze – jedni na podróż życia, inni na huczne wesele, jeszcze inni na nowy dom. Marzenia są różne, tak jak my wszyscy, ale łączy nas jedno – zaoszczędzone pieniądze musimy zbierać. Chowacie je do skarbonki? A może zbieracie drobne i wrzucacie je do słoika? Zaprezentujcie ciekawy, niesztampowy, zaskakujący sposób na przechowanie swoich oszczędności, a my wybierzemy ten, który naszym zdaniem zasługuje na zwycięstwo w naszym konkursie.

Każdą z prac koniecznie oznaczcie hashtagiem #7urodzinyWalutomatu

Czekamy na Wasze prace do 20 listopada. Możecie je opublikować na naszym profilu (tablica) na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/walutomat/, w serwisach Google+ https://plus.google.com/+walutomat i Twitter https://twitter.com/walutomat lub przesłać je na adres konkurs@walutomat.pl

Nie zapominajcie o hashtagu #7urodzinyWalutomatu – dzięki niemu łatwiej znajdziemy Waszą pracę.

Konkurs trwa od 14 do 20 listopada. Zwycięzców ogłosimy w ciągu siedmiu dni roboczych od zakończenia konkursu na naszej stronie internetowej i na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Najlepsi będą mieli szansę wygrać następujące nagrody:

  •         1 miejsce – 3 tysiące PLN,
  •         2 miejsce – 2 tysiące PLN,
  •         3 miejsce – 1 tysiąc PLN,
  •         4-10 miejsce – 300 PLN,
  •         11-15 – power bank,
  •         16-20 – kubek termiczny do samochodu,
  •         21-25 – pendrive,
  •         26-30 – portfel.

Pokażcie nam swoją skarbonkę! My ją napełnimy!

Regulamin

Zobacz także