pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat Złotym Partnerem Invest Cuffs 2024

Walutomat Złotym Partnerem Invest Cuffs 2024

14 mar 2024

Z radością i dumą informujemy, że zostaliśmy Złotym Partnerem tegorocznej edycji Invest Cuffs, która odbędzie w dniach 5-6 kwietnia 2024 w Krakowie!

To prestiżowe wydarzenie zrzeszające organizacje z branży inwestycyjnej, będące jednocześnie miejscem licznych konferencji spotkań z ekspertami, które kształtuje przyszłość rynków finansowych. 

Nasze partnerstwo w tym wydarzeniu to nie tylko zaszczyt, ale też potwierdzenie naszej pasji i zaangażowania w rozwój sektora finansowego. Dlatego też będziemy tam obecni z naszym stoiskiem, na które serdecznie zapraszamy, by porozmawiać o świecie wymiany walut, poznać nasz zespół i dowiedzieć się, jak dzięki Walutomatowi wielowalutowy świat staje się prostszy. Udział w konferencji jest bezpłatny – zarejestruj się już dziś, by wziąć udział w konferencji i spotkać się z nami!

Przypominamy również, że Walutomat otrzymał nominację w konkursie Invest Cuffs 2024 w kategorii Najlepszy Kantor Online Roku 2023. 

Zagłosować na Walutomat można tutaj: https://konkurs.investcuffs.pl/kantor-internetowy-roku/

Głosowanie trwa do 19 marca. Zachęcamy do oddania głosu na nasz serwis! Każdy głos ma ogromne znaczenie i jest wyrazem wsparcia dla naszej misji upraszczania wielowalutowego świata. Z góry dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie!

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2024, podczas której odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród za rok 2023.

Zobacz także