pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat wspiera „Trampki na giełdzie”

Walutomat wspiera „Trampki na giełdzie”

31 maj 2024

Walutomat z dumą ogłasza, że został Partnerem inicjatywy „Trampki na giełdzie”, która odbywa się pod patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki oraz jest wpisana do grona Inicjatyw Roku Edukacji Ekonomicznej 2024.

„Trampki na giełdzie” to wyjątkowa akcja mająca na celu edukację finansową i inwestycyjną dzieci i młodzieży w sposób niezwykle interesujący i angażujący. Podczas warsztatów, które odbywają się w bardziej kameralnych grupach, uczniowie szkół podstawowych oraz liceów/technikum mają okazję uczyć się o historii finansów, zarządzaniu finansami osobistymi oraz podstawach inwestowania.

Walutomat z dumą dołącza do grona Partnerów tej inicjatywy, ponieważ jesteśmy świadomi jak ważna jest dzisiaj wiedza o finansach, która powinna być dostępna dla wszystkich. Wierzymy, że dzięki takim projektom jak „Trampki na giełdzie”, młodzi ludzie zdobędą niezbędne umiejętności, które pomogą im lepiej zarządzać swoimi finansami w przyszłości.

Już w piątek, 7 czerwca, nasi eksperci – Adam Fuchs i Krzysztof Adamczak – poprowadzą inspirujące warsztaty, podczas których młodzi uczestnicy będą mieli możliwość tworzenia własnych materiałów edukacyjnych oraz wspólnej ich prezentacji.

Zobacz także