pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat na targach MODERNLOG

Walutomat na targach MODERNLOG

15 maj 2018

W dniach 5-8 czerwca, na Międzynarodowych Targach Poznańskich, odbędą się Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu. Walutomat wystawi się tam ze swoją ofertą skierowaną do przedsiębiorców, w szczególności firm transportowych i spedycyjnych. Zapraszamy zainteresowanych do pawilonu 7A.

Walutomat ma doskonałą ofertę dla klientów biznesowych. Oferuje nie tylko najtańszą wymianę walut, ale możliwość jednoczesnej taniej wysyłki przelewów za granicę. Brak spreadu i niskie koszty prowizji przyciągnęły już ponad 13 tys. przedsiębiorców do serwisu.

Firmy cenią sobie nie tylko niskie koszty, szybkość realizacji transakcji, wygodny dostęp do środków 24/7, oraz bezpieczeństwo, gwarantowane przez Komisję Nadzoru Finansowego, która nadała licencję Instytucji Płatniczej dla Curency One, operatora Walutomat.pl.

Targi MODERNLOG są odpowiedzią na rosnącą siłę polskiej spedycji w Europie. Targi odbywają się jednocześnie z ITM Polska, największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji o targach www.modernlog.pl

logo_z_data-czb

Zobacz także