pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat rozpoczyna współpracę z Planet Plus

Walutomat rozpoczyna współpracę z Planet Plus

12 mar 2019

Nasz serwis rozpoczął współpracę z Planet Plus. Jest to platforma zakupowa oparta o model Cashback, oferująca zarejestrowanym w systemie użytkownikom możliwość robienia zakupów w e-sklepach partnerskich, gwarantując zwrot części pieniędzy za zakupy online oraz dodatkowe zniżki i rabaty na towary oraz usługi. Dzięki współpracy użytkownik Walutomatu, przechodząc na dedykowaną stronę, po założeniu konta w Planet Plus otrzyma 10 zł Cashback na swoje konto w tym serwisie.

Cashback przyznawany jest za transakcje dokonane w partnerskich sklepach internetowych przez użytkowników zarejestrowanych w serwisie Planet Plus. Warunkiem przyznania Cashback jest  zalogowanie się w serwisie planetplus.com przed dokonaniem transakcji oraz dokonanie zakupu w sklepie internetowym z przekierowania bezpośrednio z Serwisu.

Wysokość zwrotu wynosi średnio od 1% do 25% wartości zakupu, w zależności od oferty sklepu. Serwis daje użytkownikom możliwość śledzenia na bieżąco wygenerowanych oszczędności Cashback, przy jednoczesnej możliwości wypłaty zaoszczędzonych środków, na własne konto bankowe lub na konto PayPal, wskazane przy rejestracji, bez prowizji. Posiadanie konta na platformie Planet Plus jest darmowe, a rejestracja dobrowolna i dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Obecnie Planet Plus posiada bazę ponad 600 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i współpracuję z ponad 1000 sklepów oraz platform e-commerce w Polsce i na świecie, w tym m.in. z: Allegro, ebay, AliExpress, eobuwie.pl, Pyszne.pl, Groupon, Booking.com, IKEA, Carrefour, Auchan Direct, a także z bankami (w tym z grupy SGB), liniami lotniczymi, operatorami komórkowymi i wieloma innymi.

Platforma Planet Plus jest obecna na rynku czeskim oraz indyjskim, ale planowana jest dalsza ekspansja na kolejne rynki zagraniczne.

Założenia Programu Planet Plus zostały oparte na idei „smart shopping”, propagującej racjonalne planowanie budżetu poprzez poszukiwanie i porównywanie atrakcyjnych ofert produktów i przemyślane korzystanie z aktualnych promocji. Intuicyjny mechanizm działania programu pozwala w prosty sposób, wykorzystując tysiące korzystnych ofert dostępnych w jednym miejscu, pomnażać oszczędności zakupowe użytkowników.

Zarejestrowani użytkownicy Portalu stanowią aktywną zakupowo bazę, poszukującą szerokiej gamy produktów dobrej jakości, w atrakcyjnych cenach. Wielu z nich otwartych jest na nowości i chętnie korzysta z promocji, rabatów i ofert specjalnych. Stałe aktualizowane dostępnych ofert oraz możliwość łączenia aktualnych promocji w sklepach partnerskich z Cashback, zachęca użytkowników do regularnego odwiedzania portalu.

Zobacz także