pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat po raz kolejny wspiera wydarzenie „Kobiety wiedzą, co robią”

Walutomat po raz kolejny wspiera wydarzenie „Kobiety wiedzą, co robią”

30 paź 2023

Z nieskrywaną radością przekazujemy informację, że po raz kolejny zostaliśmy Partnerem poznańskiej odsłony wydarzenia „Kobiety wiedzą, co robią”, które odbędzie się 4 listopada w Concordia Design. 

Jest to cykl spotkań, będący autorskim projektem „Wysokich Obcasów”, skierowany do wszystkich kobiet, które chcą się zanurzyć w inspirującej atmosferze współdziałania i motywacji do odkrywania potencjału i siły, którą każda z kobiet w sobie ma. Bo kobiety mogą wszystko, co do tego nie mamy wątpliwości. 

Aby tę siłę nieść dalej organizowane są spotkania z mądrymi kobietami, które chcą się dzielić z innymi swoją wiedzą, doświadczeniami i opowieściami.

W ramach tego spotkania odbędą się trzy panele, podczas których będą poruszane takie tematy jak wspieranie awansów kobiet, stereotypy i uprzedzenia, z którymi kobiety się mierzą się na co dzień, silne kobiece cechy i o kobiecym zarządzaniu kulturą. 

Wspierając to wydarzenie, mamy poczucie, że taka dawka inspiracji może nieść się jeszcze dalej i szerzej, motywując kolejne kobiety do podjęcia działań, aby stać się niezależnymi kobietami. Dlatego też każda z uczestniczek tego wydarzenia otrzyma w swoim pakiecie nasz raport – Niezależna Finansowa Polka. 

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, na które można się bezpłatnie zapisać. Do zobaczenia!

Zobacz także