pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat.pl partnerem raportu „E-commerce w czasach kryzysu 2020”

Walutomat.pl partnerem raportu „E-commerce w czasach kryzysu 2020”

27 mar 2020

W jaki sposób epidemia koronawirusa wpływa na e-handel? Temat ten został poruszony na łamach najnowszego raportu Izby Gospodarki Elektronicznej. Badanie zostało wykonane przez agencję badawczą Mobile Institute. Partnerami publikacji jest Walutomat.pl oraz Przelewy24. 

Nie od dziś wiadomo, że zakupy online są szybkie, przyjemne i wygodne, jednak w dobie aktualnego kryzysu ich największą zaletą jest fakt, że nie wymagają wychodzenia z domu. 

Kolejne dane pokazują, że Polacy z drobnymi wyjątkami potrafią stosować się do zaleceń dotyczących niewychodzenia z domu. Dlatego właśnie oblężenie przeżywają wszystkie usługi, które mogą być realizowane online. Również branża wymiany walut online notuje wzrosty nie tylko poprzez dynamiczne zmiany kursów, ale również ze względu na ograniczenie ryzyka odwiedzania kantorów stacjonarnych” – mówi Maciej Przygórzewski, główny ekspert walutowy serwisu Walutomat.pl. 

COVID-19 rzucił rynkowi e–commerce szereg wyzwań, jak poradzi sobie z tym branża? Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią raportu: CZYTAJ RAPORT

Zobacz także