pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem studentów Komunikacji w Biznesie UEP

Walutomat partnerem studentów Komunikacji w Biznesie UEP

18 maj 2016

Już 20 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędzie się Wielka Gala B4KwB, spotkania studentów i absolwentów kierunku Komunikacja w Biznesie.

B4KwB to projekt UEP, który łączy w sobie potrzeby aktualnych i byłych studentów kierunku. Pomysł zakłada stworzenie platformy porozumienia między ludźmi, który już pracują lub też zamierzają w przyszłości zajmować się komunikowaniem w organizacjach biznesowych. Dla zainteresowanych organizowane są spotkania, warsztaty i debaty – wszystko w ramach przestrzeni do partnerskiej rozmowy i nawiązania kontaktu. Walutomat jest jednym ze sponsorów wydarzenia.

Zjazd absolwentów i spotkanie ze studentami już 20 maja. Podczas całodniowego kongresu na uczestników czekać będą m.in. speed dating – możliwość krótkiej rozmowy z przedstawicielami branży, Wielkie Debaty, czyli okazja do dyskusji na tematy łączące absolwentów i studentów KwB, a także Znani z Poznania – panel, podczas którego przybliżone zostaną osobistości, które właśnie w stolicy Wielkopolski zrobiły karierę.

Zobacz także