pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2022

Walutomat partnerem Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2022

18 paź 2022

Ostatni rok wprowadził wiele zawirowań w branży e-commerce. Po po dynamicznym wzroście w czasach pandemii, nastał dla e-sklepów czas trudnych decyzji i wyzwań. Jak zmiany w łańcuchach dostaw, wzrost inflacji, wojna za wschodnią granicą i widmo kryzysu energetycznego przełożyły się na rozwój e-commerców? Tej sytuacji poświęcony jest tegoroczny ranking Opineo, którego temat przewodni to „Trendy na rynku e-commerce w okresie dynamicznych zmian 2021-2022”.

Najnowszy Ranking Sklepów Internetowych Opineo 2022 prezentuje zestawienie e-commerców, które które najlepiej poradziły sobie na rynku w okresie 2021-2022. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie opinii klientów. Ocenie podlegały: szybkość realizacji zamówień, poziom obsługi klienta, a także deklaracja polecenia sklepu znajomym. Które firmy sprostały temu zadaniu, nabrały rozpędu i z sukcesem wykorzystały okres przemian i wyzwań?

Serwis Walutomat został partnerem publikacji. Zachęcamy do zapoznania się z raportem, który oprócz zestawienia laureatów, zawiera również publikacje odnoszące się do trendów na rynku e-commerce w ostatnim roku.

Sprawdź raport

Zobacz także