pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem Rankingu Opineo 2023

Walutomat partnerem Rankingu Opineo 2023

12 paź 2023

Ostatnie lata to dla rynku e-commerce nieustanne zmiany i zawirowania. Po okresie gwałtownego wzrostu w trakcie pandemii, trudności związanych z procesami logistycznymi i inflacją, nastał czas zmian technologicznych. Jesteśmy świadkami głębokiej transformacji biznesu napędzanej przez technologiczny postęp.

Tegoroczna edycja Rankingu Opineo skupia się na badaniu perspektyw i wyzwań, które stoją przed rynkiem e-commerce zarówno w Polsce, jak i globalnie. Specjaliści przyjrzeli się przede wszystkim możliwościom, jakie stoją przed sklepami internetowymi w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) do usprawnienia obsługi klienta, spersonalizowania ofert oraz zoptymalizowania procesów logistycznych. 

W raporcie przeanalizowano również innowacyjne strategie, których wdrożenie przez sklepy internetowe może okazać się rozwiązaniem, pozwalającym wyróżnić się na rynku i zyskać zaufanie klientów. 

Najnowszy Ranking Sklepów Internetowych Opineo 2023 prezentuje zestawienie e-commerców, które w praktyce wykorzystały nowe technologie i sztuczną inteligencję, dopasowując swoją działalność do nowych realiów i potrzeb klientów, tym samym efektywniej reagując na zmieniające się trendy. Jest to również potwierdzenie, że dbałość o klienta i podążanie za trendami pozostają stałymi elementami przynoszącymi sukces w dziedzinie e-commerce. 

Serwis Walutomat został partnerem publikacji, wspierając misję Opineo w tworzeniu rzetelnych rankingów i budowania silnej pozycji sklepów internetowych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z raportem tutaj

Zobacz także