pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem Manifestu Designu podczas Impact’23

Walutomat partnerem Manifestu Designu podczas Impact’23

02 maj 2023

W dniach 10-11 maja w Poznaniu odbędzie się Impact’23. Jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej z udziałem topowych managerów z największych globalnych firm, decydentów politycznych, wybitnych naukowców i światowej klasy ekspertów oraz mówców.

Program 2-dniowej konferencji wypełniony jest rozmowami i warsztatami, skoncentrowanymi na analizie przyszłych i dokonujących się zmian społecznych oraz gospodarczych. Przedstawione zostaną również najnowsze raporty i analizy rynkowe realizowane przez najbardziej prestiżowe instytucje badawcze z Polski i świata.

Impact’23 to również przestrzeń do wymiany spostrzeżeń na temat najbardziej istotnych trendów gospodarczych oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów, pomiędzy uczestnikami wydarzenia, którzy dzielą sie pomysłami na współprace, idealne wpisujące się w aktualną rzeczywistość.

Na jednej z ośmiu scen 11 maja Concordia Design zaprezentuje DESIGN MANIFESTO. To pierwszy na polskim rynku manifest poświęcony tematyce innowacyjnego projektowania z perspektywy człowieka, biznesu i planety. To manifest stworzony przez doświadczonych projektantów współpracujących z biznesem, którzy dzielą się wiedzą na temat projektowania zmian z dostrzeżeniem zmian dziejących się wokół nas i centralizacji uwagi zarówno na potrzebach człowieka, jak i zasobach Ziemi.

Na Scenie 5 odbędą się 4 panele dyskusyjne. To okazja do wysłuchania 27 inspirujących ekspertów i mówców! To również okazja do zdobycia wiedzy na temat budowania przewagi nad konkurencją w oparciu o projektowanie rozwiązań proekologicznych. To okazja do poznania firm, które swój sukces biznesowy zawdzięczają kulturze pracy opartej na otwartości i partnerstwie. I to w końcu okazja do poznania osób i firm, które obserwacje trendów i poszukiwanie nieoczywistych inspiracji wykorzystują w projektowaniu innowacyjnych modeli biznesowych, a także takich, które projektując strategie biznesowe wykorzystały potencjał różnorodności.

Z dumą i radością informujemy, że jesteśmy Partnerem MANIFESTU DESIGNU PODCZAS KONFERENCJI IMPACT’23. Dlaczego? Bo Impact’23 to nie tylko prestiżowe i ważne biznesowo wydarzenie o randze europejskiej, ale także doskonała okazja, aby pokazać, że głos zrównoważonego rozwoju i zaangażowania społecznego jest także głosem Walutomatu! Będąc społecznościową platformą wymiany walut chcemy wspierać społeczne zaangażowanie i zrównoważony rozwój. 

Warto być 11 maja na Impact’23! Gwarantujemy, że nie zabraknie inspirujących treści i znakomitych osobowości. Do zobaczenia!

Zobacz także