pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem kongresu „Psychologia Osiągnięć”

Walutomat partnerem kongresu „Psychologia Osiągnięć”

16 maj 2023

19 maja we Wrocławiu odbędzie się Kongres „Psychologia Osiągnięć”, który organizowany jest przez Brian Tracy International – globalną organizację wspierającą menadżerów, liderów, osoby indywidualne i firmy w osiąganiu śmiałych celów biznesowych. 

Serwis Walutomat został Partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Będziemy obecni na Kongresie z projektem Walutomat Business, który jest dedykowany partnerom biznesowym.Program kongresu z udziałem znakomitych prelegentów i mówców – praktyków biznesu, psychologii sukcesu i ekspertów jest gwarancją inspiracji, motywacji i ogromnej dawki praktycznej wiedzy, na temat strategii, technik i innowacyjnych metod z dziedziny psychologii osiągnięć. 

Uczestnicy kongresu uzyskają narzędzia, które pozwolą im uwolnić swój potencjał, by osiągać spektakularne sukcesy, poznają fundamenty psychologii największych osiągnięć i dowiedzą się jak wypracować metody i techniki, które pozwolą im być bardziej efektywnymi i wysoce produktywnymi. Duży blok wiedzy poświęcony będzie również relacjom oraz kreacji przyszłości i wyznaczaniu celów. 

Podczas kongresu odbędą się również praktyczne warsztaty, w czasie których zostaną przedstawione najważniejsze metody, koncepcje i zasady, odkryte i z powodzeniem stosowane przez ludzi sukcesu. To także owocny networking, który pozwala na wymianę doświadczeń z innymi.

Wśród prelegentów i mówców są takie nazwiska jak Christina Tracy Stein, Anna Krakowska, Emilia Ochab-Moczulska, Monika Grabowska-Kuśmirczuk, Jacek Walkiewicz czy Marek Skała.

Dla Walutomatu, który został Partnerem tego Kongresu jest to niemały powód do dumy i szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych, w których będziemy mogli przedstawić indywidualnie skrojoną ofertę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wymianie walut, tworzymy zaawansowane narzędzia i oferujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Wszystko to w celu zwiększenia efektywności działania biznesów i ułatwienia im osiągnięcia sukcesu. 

Zobacz także