pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem Karty Dużej Rodziny

Walutomat partnerem Karty Dużej Rodziny

31 mar 2022

Nasz serwis wymiany walut Walutomat dołączył do grona polskich firm, które wspierają rodziny wielodzietne i przyznają zniżki posiadaczom Karty Dużej Rodziny. Oznacza to dla naszych klientów m.in. tańsze raty kredytu mieszkaniowego w walucie czy też tańsze wyjazdy wakacyjne. 

Klienci Walutomatu z KDR mogą liczyć na rabat 25% procent na prowizję od wymiany wszystkich walut. Rabat ten jest stały i obowiązuje przez cały czas ważności karty. Aby zyskać rabat na platformie należy przesłać do Walutomatu skan dokumentu. 

Zapoznaj się z naszym INFORMATOREM O KDR W WALUTOMACIE, w którym znajduje się więcej szczegółów.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom, w których wychowuje się co najmniej 3 dzieci. Dożywotnio przysługuje także rodzicom, którzy kiedykolwiek posiadali minimum trójkę dzieci. Celem programu KDR jest wsparcie i odciążenie finansowe polskich rodzin wielodzietnych. Posiadacze Karty mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej.  Jak otrzymać kartę? Szczegóły znajdują się na stronie https://empatia.mpips.gov.pl/

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem serwisu Walutomat.pl? Załóż darmowe konto i zacznij oszczędzać na wymianie walut już teraz!

Regulamin promocji KDR.

Zobacz także