pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem Gali Mody Polskiej

Walutomat partnerem Gali Mody Polskiej

08 maj 2023

Cieszymy się, że możemy ogłosić, iż nasz serwis został oficjalnym Partnerem jednego z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży modowej – Gali Mody Polskiej – prestiżowych pokazów, podczas których aspirujący projektanci prezentują najnowsze trendy i kierunki w modzie. To czyni tę galę jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży.

Jubileuszowa, 20. edycja odbędzie się 14 maja 2023 r. o godz. 17:00 w Concordia Design w Poznaniu. Za organizację tego wydarzenia odpowiada Polska Akademia Mody, która zajmuje się popularyzacją i wspieraniem polskiej mody i modelingu. Z jej inicjatywy organizowany jest najbardziej prestiżowy konkurs w polskiej branży modowej – „Srebrna Pętelka” – wyróżnienie, które daje liczne możliwości, otwiera wiele drzwi i niesie za sobą propozycje od domów mody, pracowni i organizatorów wielkich pokazów mody.

Współpraca z Polską Akademią Mody to dla nas ogromne wyróżnienie oraz szansa na promowanie naszego serwisu wśród osób, dla których moda jest ważnym aspektem życia. Nasza firma jest dumnym partnerem tej ważnej imprezy, której celem jest promocja polskiej mody oraz wsparcie młodych i utalentowanych projektantów.

Bycie Partnerem Gali Mody Polskiej to dla nas ogromny zaszczyt oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji biznesowych. Pragniemy w pełni wykorzystać tę szansę, by wspierać i promować polską modę oraz pomóc młodym i utalentowanym projektantom w osiągnięciu swoich celów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników mody do udziału w Gali Mody Polskiej.

Zobacz także