pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat Partnerem Drużynowych Mistrzostw Polski w Squashu 2024

Walutomat Partnerem Drużynowych Mistrzostw Polski w Squashu 2024

10 cze 2024

Mamy zaszczyt poinformować, że Walutomat został oficjalnym Partnerem Drużynowych Mistrzostw Polski w Squashu 2024. To prestiżowe wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 czerwca w galerii Posnania.

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Squashu to najważniejsza impreza squashowa w kraju, która co roku przyciąga najlepszych zawodników z Polski oraz gości z zagranicy. W tegorocznej edycji wezmą udział mistrzowie m.in. z Francji, Hiszpanii, Szkocji, Ukrainy, Izraela, Indii, Czech, Kanady i Malezji.

Łącznie rywalizować będzie 16 drużyn i ponad 200 zawodników oraz zawodniczek. Mecze zostaną rozegrane na specjalnie zbudowanym, w pełni szklanym korcie, który zapewni niesamowite widowisko dla kibiców. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo z eksperckimi komentarzami.

Jako Partner Mistrzostw, Walutomat pragnie wspierać dynamiczny rozwój squasha w Polsce oraz promować zdrową rywalizację i sportową pasję. Zachęcamy wszystkich fanów squasha do śledzenia relacji i dopingowania zawodników podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Zobacz także