pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat partnerem Collegium da Vinci

Walutomat partnerem Collegium da Vinci

23 lip 2019

Nasz serwis został partnerem Collegium da Vinci! Ta poznańska uczelnia jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych prywatnych szkół wyższych w Wielkopolsce.

Współpraca obejmie wsparcie merytoryczne i personalne projektów, spotkań, konferencji i kierunków studiów prowadzonych przez Collegium da Vinci i Walutomat.

Serwis od kilku lat angażuje się we wspieranie edukacji młodych ludzi i zwiększenia społecznej wiedzy na temat fintechów. 

Naszym nieoficjalnym mottem są słowa Benjamina Franklina, iż inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki, dlatego projekty związane z kulturą i edukacją są dla nas bardzo ważne – mówi Magdalena Jasnoch, Kierownik Marketingu i PR Walutomat.pl

Od 2017 r. Walutomat organizuje ogólnopolski Konkurs na Pracę Dyplomową o rynkach walutowych. Jego celem jest popularyzacja tematyki wymiany walut w środowisku akademickim. Jesteśmy też patronem imprez studenckich i konferencji, m.in. Festiwalu BOSS. Nasi eksperci prowadzili wykłady m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Współpraca z Collegium da Vinci to dla nas ważny krok budowania relacji ze środowiskiem akademickim i budowania strategii związanej z edukacją i kulturą.

Zobacz także