pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat oficjalnym Partnerem Fintech Summit Poland 2023

Walutomat oficjalnym Partnerem Fintech Summit Poland 2023

17 paź 2023

19 października 2023 warszawska Kinoteka przyciągnie wszystkich entuzjastów i profesjonalistów z branży FinTech za sprawą Fintech Summit Poland 2023. Jest to jedyny tego typu event na polskiej mapie wydarzeń związanych z technologią i finansami, który skupia specjalistów tej branży. 

Walutomat został oficjalnym Partnerem tego wydarzenia. Dlaczego? Ponieważ jako czołowy serwis wymiany walut online, aktywnie uczestniczymy w tworzeniu nowoczesnych i innowacyjnych projektów w obszarze usług finansowych. Od lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania, stale je udoskonalając, aby dostosowywać się do zmieniających się potrzeb klientów i upraszczamy wielowalutowy świat. 

Jedną z części tego wydarzenia będzie Fintech Brunch #9 wypełniony merytorycznymi prelekcjami i prezentacjami gotowych rozwiązań, które mogą ułatwić firmom z branży rozwój i współpracę w dynamicznym środowisku FinTech.

W ramach konferencji głos zabierze również Maciej Przygórzewski, nasz główny analityk walutowy, który w prezentacji: Fintech as a service, czyli w którym kierunku idzie branża fintech, będzie mówił o perspektywach i rozwoju branży finansowej. 

Przestrzeń dla kreatywnego myślenia i nowatorskich pomysłów oraz ich prezentacji zapewnia Fintech Startup Arena, na której zmierzą się ze sobą najbardziej ambitne startupy dostarczające rozwiązania dla rynku finansowego. Na zwycięzców czekać będą cenne nagrody stanowiące realne wsparcie dla rozwoju ich biznesu.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego wydarzenia będzie Fintech Awards Gala, podczas której zostaną wręczone nagrody dla najlepszych rozwiązań FinTech. 

Organizatorem eventu jest Fintek.pl, wiodący portal branży FinTech w Polsce, dostarczający rzetelne i aktualne informacje na temat tego sektora oraz wspierający jego rozwój od 2016 roku.

 

Zobacz także