pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat na międzynarodowych targach Money20/20

Walutomat na międzynarodowych targach Money20/20

07 cze 2022

Walutomat zaprezentuje się na rozpoczynających się 7 czerwca w Amsterdamie największych światowych targach branży FinTech – Money 20/20.

Na wydarzeniu spodziewanych jest kilka tysięcy gości ze znanych firm finansowych i technologicznych oraz z dopiero rozwijających się startupów. Zapowiedziano ponad 300 wystąpień na 6 scenach, w tematyce przyszłości i kształtu świata finansów. Będą to największe Targi Money 20/20 w Amsterdamie w historii.

– Money 20/20 to wydarzenie, na którym jesteśmy obecni już od kilku lat, prezentując trendy w świecie fintechów i nowych technologii. Tutaj jest światowe centrum innowacji finansowych, inspiracji dla przedsiębiorców i inwestorów – mówi Piotr Kurczewski, CEO Currency One. 

Walutomat zaprezentuje na tegorocznych targach nowoczesne rozwiązania biznesowe: dostęp do rynku płatniczego CEE, wielowalutowe płatności DCC, rozwiązania API, rachunki wielowalutowe IBAN, finansowanie dla merchantów.

Targi Money 20/20 odbywają się od 2012 roku, przełamując stereotyp bezbarwnych konferencji finansowych, a tworząc nowoczesne wydarzenie i doświadczenie dla tej branży.

Zobacz także