pl
Strona główna > Aktualności > Walutomat na Konferencji Akademia Inwestorki

Walutomat na Konferencji Akademia Inwestorki

27 lut 2023

Chociaż kobiety są ciągle w mniejszości w branży finansowej to wiele inicjatyw stara się to zmienić. Takim wydarzeniem jest Akademia Inwestorki organizowana przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, którego partnerem został serwis Walutomat. 

Już 3 marca w Warszawie spotka się ponad 500 kobiet, które wymienią doświadczenia z innymi osobami zainteresowanymi inwestowaniem i pieniędzmi. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w prelekcjach odbywających się w dwóch salach oraz warsztatach. Nasz główny analityk walutowy Maciej Przygórzewski weźmie udział w debacie: Dolar, zagraniczne ETFy, itd. – jak zdywersyfikować walutowo nasz portfel, a także poprowadzi praktyczny warsztat, gdzie zdradzi tajniki, w jaki sposób stopy procentowe, dane makroekonomiczne i wybory wpływają na biznesy oraz inwestycje. 

Reprezentacja Walutomatu podczas Akademii Inwestorki pojawi się również na stoisku marki – będzie to dobra okazja, aby porozmawiać o walutach, ale nie tylko. 

Wydarzenia takie, jak Akademia Inwestorki pomagają obalać stereotypy, że inwestowanie to domena męska, a przecież to właśnie kobiety mają doskonałe predyspozycje, aby na tym polu również osiągać znaczące sukcesy. 

Zobacz także