pl
Strona główna > Aktualności > Świętuj z nami 14 urodziny i weź udział w konkursie!

Świętuj z nami 14 urodziny i weź udział w konkursie!

22 lis 2023

Listopad jest dla naszego serwisu wyjątkowym miesiącem – to czas świętowania naszych urodzin. Walutomat, największa społecznościowa platforma wymiany walut, ma już 14 lat! 

W tym czasie nasz zespół nieustannie pracował nad wprowadzaniem rozwiązań, ułatwiających wymianę walut w dynamicznie zmieniających się realiach. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostają docenione przez coraz większe grono zadowolonych Klientów, których na ten moment zgromadziliśmy na naszej platformie już ponad 618 tys.! 

To 618 tys. powodów, by każdego dnia z energią i zaangażowaniem pracować nad nowymi funkcjonalnościami, upraszczając wielowalutowy świat! Dla Was! 

Każdy rok niesie ze sobą nowe wyzwania i możliwości rozwoju. Między innymi wprowadzamy kolejne metody wpłat, pracujemy nad szybkością transakcji, rozszerzamy procesy automatyzacji dla biznesu, ułatwiamy międzynarodowe transakcje za sprawą natychmiastowych przelewów międzynarodowych. Udostępniliśmy też wygodną i intuicyjną aplikację i mobilną autoryzację. W tym roku stworzyliśmy również Program Punktowy, dzięki któremu możesz polecać Walutomat znajomym i rodzinie, za co zyskasz punkty na bezprowizyjną wymianę walut. To realne korzyści dla Ciebie. 

W tym miejscu dziękujemy każdemu z Was, drodzy Klienci, za zaufanie i inspirację do kolejnych zmian. Obiecujemy, że nadal będziemy dążyć do doskonalenia naszych usług, aby spełniać Wasze oczekiwania oraz sprostać nowym wyzwaniom rynkowym. Świętując ten wyjątkowy moment, mamy dla Was urodzinowy konkurs!

W ramach urodzinowej niespodzianki przygotowaliśmy konkurs, w którym rozdamy 14 nagród, a każda z nich to 14 000 punktów na wymianę bez prowizji i 140 zł, które zasili Portfel w Walutomacie. Wygraną kwotę można wysłać na konto własne, osoby trzeciej lub pozostawić ją w Portfelu Walutomatu na kolejne transakcje.

Konkurs skierowany jest do klientów Walutomatu, którzy mają założone konto w serwisie. Dla osób, które nie są klientami serwisu również przygotowaliśmy urodzinową ofertę, z której można skorzystać, rejestrując się na TEJ STRONIE.

Co zrobić, aby wygrać?

Do 20.12.2023 r. wejdź na stronę www.walutomat.pl/landing/14urodziny/ i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Podaj swój adres e-mail, który jest przypisany do Twojego konta w serwisie Walutomat.pl. oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Za co cenisz i polecasz serwis Walutomat? 

Wyłonimy 14 najbardziej oryginalnych i kreatywnych odpowiedzi.

Regulamin promocji

Zobacz także