pl
Strona główna > Aktualności > Spotkajmy się na Targach eHandlu

Spotkajmy się na Targach eHandlu

25 paź 2023

Już 27 października Centrum EXPO XXI w Warszawie stanie się inspirującym miejscem do rozwijania wizji biznesowych w branży e-commerce.

Tego dnia odbywać się będą Targi eHandlu, które są jednym z najważniejszych i największych wydarzeń w Polsce, skupiającym wiodące firmy związane z tą branżą. Ten event umożliwia przedsiębiorcom i dostawcom usług wymianę wiedzy, najlepszych praktyk i doświadczeń związanych z rozwojem handlu online. Ale Targi eHandlu te to nie tylko identyfikacja nowych trendów w e-commerce, to także niezliczone możliwości networkingu. 

Rynek e-commerce często wykracza poza granice, świadcząc usługi na międzynarodowej arenie czy pozyskując partnerów biznesowych z zagranicznych rynków. Taki rozwój niesie za sobą potrzebę wymiany walut i realizacji międzynarodowych transakcji. A na tym znamy się najlepiej! Jako platforma wymiany walut online jesteśmy w tym ekspertami. Zarówno Walutomat, jak i Walutomat Business, są doskonałym rozwiązaniem, co chętnie udowodnimy każdemu z obecnych na tym wydarzeniu!

Zapraszamy Was na stoisko D2.7, gdzie nasi eksperci pokażą Ci jak można ułatwić międzynarodowe rozliczenia i prowadzić międzynarodowy biznes łatwiej. W końcu upraszczamy wielowalutowy świat!

Tutaj możesz pobrać darmową wejściówkę na Targi. Do zobaczenia!

Spotkajmy sie na targach ehandlu

Zobacz także