pl
Strona główna > Aktualności > Spotkajmy się na AGRO SHOW 2023!

Spotkajmy się na AGRO SHOW 2023!

18 wrz 2023

Z radością ogłaszamy naszą obecność na AGRO SHOW 2023 – największym wydarzeniu branży rolniczej w Europie! Tegoroczna edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej w Bednarach organizowana jest w dniach 22-24 września 2023 r. To niezwykła okazja, aby spotkać się z nami i porozmawiać o biznesowej wymianie walut, która ma przecież istotne znaczenie w rolnictwie.

Wymiana walut jest coraz bardziej istotna dla rolników, którzy częściej i chętniej korzystają z międzynarodowych wymian surowców rolniczych, kupują niezbędny w gospodarstwie sprzęt i narzędzia w ramach międzynarodowych transakcji czy też obracają walutami obcymi w celu inwestycji, bieżących zakupów czy wyjazdów. Na te działania duży wpływ ma zmienność kursów walut. 

Jako eksperci z branży finansów łączymy siły z ekspertami z branży rolnej – portalem rolniczym Agro Profil i razem zapraszamy na nasze wspólne stoisko, by szerzej omówić sytuację na rynkach i możliwości wymiany walut online. 

Gdzie i kiedy nas znajdziesz?

  • Wystawa targowa organizowana jest na terenie lotniska w Bednarach, w gminie Pobiedziska, 25 km na wschód od Poznania.
  • Zapraszamy na stoisko: Hala 33 – droga zwiedz. 2, 
  • Będziemy na Was czekać 22 września, w godz. 10:00 – 16:00.

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i walutach, ale nie tylko.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

  • Ekspercka wiedza – nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z wymianą walut, która w dobie ekonomicznych zawirowań i trudności z jaką zmaga się branża rolnicza, jest istotną kwestią. Podpowiemy Ci jak  zoptymalizować koszty przewalutowań i jakie udogodnienia możemy zaoferować Ci w ramach naszego serwisu.
  • Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb – gospodarstwo rolnicze to biznes, a biznes wymaga zoptymalizowanych procesów i spersonalizowanego podejścia do wymiany walut. Dowiedz się, jak możemy dostosować nasze usługi do Twoich indywidualnych wymagań.
  • Promocje i oferty specjalne – uwielbiamy spotykać się z Wami osobiście, a każdą taką okazję staramy się świętować… nagrodami dla Was :). W piątek, 22. września, przyjdź, zakręć kołem i zgarnij nie tylko zniżkę na wymianę walut, ale też praktyczne gadżety firmowe od naszego zespołu!

Zaplanuj swoją wizytę, kup bilet online, żeby uniknąć kolejek i nie przegap okazji, aby zobaczyć, co przedsiębiorcy z branży szykują na najbliższą przyszłość i dowiedzieć się, jak Walutomat może wesprzeć Twój rolniczy biznes. Czekamy na Ciebie na AGRO SHOW 2023!

Do zobaczenia!

Zobacz także