pl
Strona główna > Aktualności > Otrzymaj punkty z okazji swoich urodzin

Otrzymaj punkty z okazji swoich urodzin

02 sty 2024

Od 1. stycznia 2024 roku Klienci naszego serwisu, którzy mają wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji o unikalnych ofertach i promocjach Walutomatu środkami komunikacji elektronicznej, w dniu swoich urodzin otrzymają od nas urodzinowy prezent – indywidualny kupon punktowy na swoją skrzynkę mailową. 

Otrzymany kupon będzie należało samodzielnie aktywować w profilu, a punkty te pozwolą na wymianę waluty bez prowizji zgodnie z zasadami Programu Punktowego.

Pamiętaj, że aby otrzymać prezent urodzinowy od naszego serwisu, konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych. 

Aby wyrazić zgodę na otrzymywanie takich wiadomości, zaloguj się do naszego serwisu, przejdź do zakładki „Dane osobowe” i w sekcji PRYWATNOŚĆ I ZGODY kliknij „Zmień”. Po rozwinięciu listy zgód, zaznacz właściwe pola, wyrażając chęć otrzymywania od nas wiadomości marketingowych i zapisz zmiany wprowadzone na profilu. Od teraz w dniu Twoich urodzin na skrzynkę mailową, powiązaną z kontem w Walutomacie, otrzymasz od nas wiadomość i bonusowe punkty na wymianę waluty bez prowizji.

Zobacz także