pl
Strona główna > Aktualności > Oto oni! Publikujemy listę zwycięzców konkursu wakacyjnego Walutomatu

Oto oni! Publikujemy listę zwycięzców konkursu wakacyjnego Walutomatu

09 sie 2017

Wakacje jeszcze trwają, ale nasz konkurs już się zakończył. I po raz kolejny nie zawiedliśmy się! Wiedzieliśmy, że zgłoszeń będzie dużo, ale aż tyle? Tego chyba nikt się nie spodziewał. Otrzymaliśmy od Was prawie 400 prac! Tak duża liczba oznaczała jedno – wybór zwycięzcy nie będzie łatwy.

Nie przeliczyliśmy się. Wasza inwencja pozytywnie nas zaskoczyła. Pojawiały się zdjęcia i opisy miejsc dobrze znanych, ale i takich, o których nikt z jury nawet nie słyszał. Wielu z Was chwaliło zagraniczne wojaże, inni dumnie podkreślali zalety polskiej przyrody i architektury. Staraliśmy się docenić i tych, którzy przywieźli wspomnienia z podróży na koniec świata, nie zapominając o turystach preferujących polską wieś, a nawet wypoczywających w przydomowym ogródku.

Jak zawsze wybór zwycięzcy był trudny, ale pojawiły się propozycje, które zdobyły nasze serca. Oto i one!

Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce i nagrodę w postaci bonu na wycieczkę o wysokości 4 tysięcy złotych otrzymuje… Kuba Sobczyk. Oto jego praca:

„Podczas czerwcowej wyprawy w Tatry Zachodnie nieco przeliczyłem swoje możliwości, w efekcie czego musiałem spędzić noc na szlaku tuż przy granicy słowackiej. Mimo grubej warstwy ubrań i ciepłego śpiwora ciągłe podmuchy wiatru nie dawały spokojnie zasnąć. Gdy w pewnym momencie rozejrzałem się dookoła, oczom mym ukazała się cała feeria gwiazd na niebie rozpościerająca się nad granią Rohacza Ostrego. Taki widok nie pozwolił dalej usiedzieć w miejscu zmuszając do wyciągnięcia z głębi torby aparatu.”

Q'bot Q'botcenko

Druga nagroda – iPad, trafi w ręce… Marcina Dąbkowskiego, który wziął udział w konkursie z następującą pracą:

„Najbardziej niesamowite miejsce, w którym byłem? Mała, klimatyczna, włoska miejscowość nad Jeziorem Garda – Limone. To cytrynowe miasteczko, w którym na każdym kroku rosną cytryny lub widzimy jej symbole na ulicy. Limone sul Garda odwiedziłem w marcu tego roku. Wakacje poza sezonem, a przez to, szczególnie po zachodzie słońca, panował tam niezwykły, tajemniczy klimat rodem z dreszczowców. Zmierzch, mgła unosząca się nad wodą, drewniany pomost, na którym ustawione były stoliki i krzesła pustych kafejek, delikatne światła latarni, a w tle zapierające dech w piersiach góry. To wszystko widać, na zdjęciu, które oddaje, jak niesamowite były te wakacje.”

Miejsce 2.

Na podium trafiła również propozycja Anity Rudnickiej:

„To miejsce wyjątkowe, gdzie wszelkie zmartwienia opuszczają Twoją głowę.Tu zapach lasu nerwy ukoi, a widok jeziora największego choleryka do stanu zen doprowadzi.Tu natura jest na wyciągnięcie ręki, a smakołyków pochodzących z jej bogactwa do potęgi.Z jagód do pojemniczka nazbieranych, deser jest z bitą śmietaną wspaniały.Z grzybków w koszyku starannie ułożonych, zupa, która o dziecięcych czasach przypomni dobrych. Do tego ryba własnoręcznie złowiona i grillowana, to zdrowie i przyjemność sama. W tym miejscu są najlepsze wycieczki rowerowe, piknikiem uwieńczone!! To magiczne miejsce to MAZURY <3”

rudnicka

Ale to nie wszystko! Nagrody od Walutomatu powędrują jeszcze do następujących osób:

Torba z matą plażową

 1. Ania Winiarz
 2. Izabela Kamila Piasecka
 3. Daniel Mikosz
 4. Adam Sobieszek
 5. Katarzyna Woś

Koszulki z logo Walutomatu

 1. Ewa Grubek
 2. Franka Frankowska
 3. Roman Hudzik
 4. Agata Socha
 5. Joanna Wlas

Ręcznik sportowy z logo Walutomatu

 1. Leszek Bogusz
 2. Artur Fajer
 3. Beata Ledwoń
 4. Anna Gałwa
 5. Dariusz Kuliński

Torba plażowa

 1. Paula Paullaa
 2. Martyna Gaida
 3. Magdalena Terebus
 4. Anna Stanuch
 5. Mariola Dziedzic

Kij do selfie

 1. Marzena Pająk
 2. Katarzyna Kot
 3. natalax96@wp.pl
 4. Joanna Koperwas
 5. Iza Kapis

Wszystkich laureatom serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej przez nasze profile w mediach społecznościowych lub wysłanie wiadomości e-mail na adres konkurs@walutomat.pl

P.S. Zmiany na liście laureatów wynikały ze złamania Regulaminu przez jednego z Uczestników konkursu.

Zobacz także