pl
Strona główna > Aktualności > Miliard w Walutomacie – dziękujemy!

Miliard w Walutomacie – dziękujemy!

04 sty 2012

Witamy,

miło nam poinformować, że w ciągu nieco ponad dwóch lat działania Walutomatu, dokonaliście Państwo za jego pośrednictwem, jako Użytkownicy, wymiany walut o wartości miliarda złotych. Łącznie przez system Walutomatu przetransferowano więc waluty o wartości dwóch miliardów złotych (miliard po każdej ze stron biorących udział w wymianie).

Z miesiąca na miesiąc rośnie też liczba nowych Użytkowników serwisu: w tej chwili nasza społeczność liczy już ok. 33 tysiące Użytkowników: kredytobiorców, podróżujących za granicę prywatnie lub służbowo oraz emigrantów zarabiających w obcych walutach. Wymiana dużych kwot przez Walutomat daje nierzadko kilkanaście tysięcy złotych oszczędności na jednej transakcji, dlatego duże i ciągle rosnące zainteresowanie
Walutomatem firm z branży eksportowo-importowej, rynku turystycznego oraz prywatnych inwestorów nie jest dla nas zaskoczeniem.

Bardzo dziękujemy Użytkownikom Walutomatu za zaufanie i wspólne budowanie platformy. Mamy nadzieję, że rok 2012 zakończymy kolejnymi, wspólnie wypracowanymi, rekordami oraz dynamicznym rozwojem serwisu i jego usług.

Dziękujemy!
Zespół Walutomat.pl

Zobacz także