pl
Strona główna > Aktualności > Dziękujemy za rok 2023

Dziękujemy za rok 2023

10 sty 2024

2023 to rok nowych funkcjonalności w Walutomacie. Podsumowując ten wyjątkowy czas pełen nowości i ulepszeń, prezentujemy istotne zmiany wprowadzone w naszym serwisie. Każda z nich ma na celu sprawić, aby wymiana walut online była jeszcze tańsza i wygodniejsza. Sprawdź, co się zmieniło. 

Więcej możliwości przelewów zagranicznych

W minionym roku między innymi rozszerzyliśmy w naszym serwisie funkcję przelewów zagranicznych do krajów niestosujących IBAN.

  • Wcześniej realizowaliśmy takie przelewy wyłącznie w USD lub EUR. Od 2023 roku możesz zlecić przelew we wszystkich walutach dostępnych w Walutomat.pl, czyli: PLN, EUR, USD, CHF, GBP, CZK, DKK, NOK lub SEK.
  • Ponadto rozszerzyliśmy listę krajów, do których takie przelewy możesz zlecić. Teraz możesz też wysłać walutę do: Wietnamu, Indii, Bangladeszu, Tajlandii, Malezji, Indonezji, Kataru, Brazylii, Argentyny, Paragwaju, Urugwaju, Chile, Meksyku, RPA, Nigerii.

Szybsze przelewy w czeskiej koronie

Dodatkowo uruchomiliśmy w naszym serwisie czeski rachunek do obsługi przelewów w walucie CZK. Dzięki temu możemy zapewnić szybszą realizację przelewów w CZK w ramach rachunków otwartych w czeskich bankach. 

Alerty walutowe, czyli bieżące powiadomienia o kursach 

Nasz zespół rozbudował Alerty walutowe, czyli powiadomienia SMS, które otrzymujesz w momencie, kiedy wybrana przez Ciebie waluta osiągnęła oczekiwany przez Ciebie kurs. Możesz je tworzyć bezpośrednio na stronach kursowych lub w Panelu Klienta, gdzie też nimi zarządzasz. Wszystko to po to, aby zwiększyć wygodę i kontrolę nad kursami walut. 

Wygodne wpłaty przez Apple Pay

Dodaliśmy nową metodę płatności – Apple Pay! Użytkownicy iOS jeszcze wygodniej mogą wpłacać środki do Walutomatu. Opcja wpłaty jest dostępna dla transakcji realizowanych w: PLN, EUR, USD, GBP, dokonywanych na urządzeniach firmy Apple

Rewelacyjny Program Punktowy, dzięki któremu możliwa jest tańsza wymiana walut online

Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie Programu Punktowego, który powstał na koniec roku. Program ten został stworzony z myślą o potrzebach Klientów i daje możliwość wymiany punktów na bezprowizyjną wymianę walut. Sprawdź, jak działa Program Punktowy. 

Zachęcamy do jeszcze szerszego korzystania z naszych usług oraz do zaproszenia swoich bliskich, aby mogli doświadczać wyjątkowych możliwości, jakie oferuje nasz serwis. Polecaj Walutomat, korzystając z linka, który znajdziesz w swoim Panelu Klienta w zakładce ,,Punkty i zniżki’’. Możesz go wysłać znajomemu e-mailem, SMS-em, na czacie, opublikować na swoim blogu albo polecić znajomym w mediach społecznościowych. Polecając nasz serwis, otrzymasz 1 000 punktów za pierwsze skuteczne polecenie oraz 100 punktów za każde kolejne skuteczne polecenie w danym miesiącu kalendarzowym. Osoba, która zarejestruje się w naszym serwisie z Twojego polecenia, otrzyma 1 000 punktów. 

Dodatkowo, jeśli masz zaznaczoną zgodę na otrzymywanie informacje o unikalnych ofertach i promocjach Walutomatu środkami komunikacji elektronicznej, w dniu urodzin otrzymasz od nas e-mail z dodatkowymi punktami w ramach naszego programu lojalnościowego! (zgodę możesz ustawić w zakładce ,,Dane Osobowe’’ – PRYWATNOŚĆ I ZGODY).

Spersonalizowana oferta dla firm, czyli Walutomat Business

W 2023 roku przedstawiliśmy nowy projekt skierowany do partnerów biznesowych – Walutomat Business. Chcemy pomóc naszym Klientom biznesowym rozwijać swoją działalność na rynkach zagranicznych lub prowadzącym liczne transakcje międzynarodowe.

Walutomat Business oferuje wiele funkcjonalności, które dotychczas nie były dostępne w standardowej ofercie Walutomatu, takie jak:

  • wymiana po kursie gwarantowanym zamiast giełdowym – idealne rozwiązanie, gdy wymieniasz jednorazowo duże sumy środków, 
  • szeroka lista dostępnych walut – Rachunek Płatniczy prowadzony w ponad 20 walutach, 
  • możliwość nadania dostępu do konta innym użytkownikom i przyznania im różnych uprawnień,
  • możliwość indywidualnych numerów IBAN – uzyskaj Rachunek w EUR prowadzony dla Twojej firmy (rachunki w kolejnych walutach już wkrótce),
  • przelewy zagraniczne do blisko 70 państw – wysyłaj środki do kontrahentów w Chinach, Wietnamie, Meksyku, Kanadzie i wielu innych miejsc na świecie,
  • zaawansowane funkcje: koszyk przelewów, import przelewów z CSV, eksport wyciągów MT940 – generuj zestawienia transakcji w pliku gotowym do przesłania do programu księgowego. 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami jakie oferujemy klientom biznesowym

Z energią wkraczamy w nowy rok, mając w planach ciągły rozwój serwisu i dopasowywanie go do potrzeb i oczekiwań Klientów. Aby być na bieżąco z naszymi nowościami, zachęcamy do regularnego zaglądania na naszą stronę internetową i obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie znajdziecie najnowsze aktualności, ciekawe informacje oraz oferty dostępne tylko dla naszych obserwujących.

Zobacz także