pl
Strona główna > Aktualności > Drugi iPad przyznany

Drugi iPad przyznany

26 lis 2010

Jeśli jest piątek i minęła 12.00 to znaczy, że mamy kolejnego zwycięzcę konkursu urodzinowego. Został nim Użytkownik marmar86, który pomylił się w typach o 0,0626.

Zwycięzca otrzymuje iPada. Drugą nagrodę – 50 proc. rabatu na wymiany w Walutomacie na 6 miesięcy – zdobył PhuyeR. Z takiego samego rabatu, ale przez 3 miesiące, będzie mógł korzystać zdobywca trzeciego miejsca – Bienio.

Zacięta walka trwała do końca. Jednak duży skok kursu USD/PLN mocno wpłynął na kolejność w rankingu. W TOP 10 drugiej rundy nie ma żadnego z Użytkowników, którzy dostali się do czołówki tydzień temu.

Wyniki są dostępne na stronie konkursowej https://stary.walutomat.pl/konkurs.php?page=play_score.
Przegląd listy wyników pokazuje, że najlepsze typy w tej rundzie uzyskał Użytkownik mumiok1. Osoba ta nie może jednak zostać zwycięzcą, gdyż 2 razy wytypowała kursy w niedozwolonym czasie. Takie zachowanie stanowi złamanie regulaminu konkursu (punkt 10) i jest podstawą do dyskwalifikacji Użytkownika. Tym samym zwycięzcą zostaje osoba, która uzyskała drugi wynik. Gratulujemy!

Jednocześnie informujemy, że błąd w oprogramowaniu, który umożliwił złamanie regulaminu konkursu nie wpłynął na wyniki rundy pierwszej i nie wpłynie na wyniki rundy trzeciej, ponieważ został usunięty.

Wszystkich, którzy nie wygrali iPada zapraszamy do typowania kursów franka szwajcarskiego. Przypominamy, że pierwsze kursy należy podać do 23.59 w poniedziałek 29 listopada 2010 r.

Typowanie kursów możliwe jest od dzisiaj. Zapraszamy na stronę konkursową https://stary.walutomat.pl/konkurs

Pozdrawiamy,
Zespół Walutomat.pl

Zobacz także