pl
Strona główna > Aktualności > Currency One z nagrodą FutureTech Award dla najlepszego e-kantoru w Polsce

Currency One z nagrodą FutureTech Award dla najlepszego e-kantoru w Polsce

02 cze 2017

Firma Currency One, operator serwisu Walutomat, została wyróżniona w plebiscycie FutureTech Award za najlepsze rozwiązania wymiany walut w Internecie. Nagrody wręczono podczas odbywającego się w Warszawie FutureTech Congress.

Nagrody FutureTech Awards przyznawane są w ośmiu kategoriach, m.in. dla innowacyjnych rozwiązań technologicznych, bankowych i ubezpieczeniowych. Currency One wyróżniono za stworzenie nowoczesnej, wygodnej, szybkiej i taniej alternatywy dla tradycyjnych kantorów. Kapituła konkursu przyznała nagrodę Currency One w szczególnym dla firmy momencie. W ostatnim roku prowadzone przez poznańską firmę platformy do wymiany walut w Internecie po raz kolejny udowodniły swoją pozycję lidera rynku, bijąc rekordy rocznego obrotu – tylko w 2016  roku klienci firmy wymienili walutę na łączną sumę ponad 14 miliardów złotych.

“Nagroda FutureTech Award to wyraz zaufania, jakim cieszy się nasza firma i prowadzone przez nas serwisy. Każdego dnia pracujemy nad stworzeniem jak najlepszej usługi wymiany walut, dzięki czemu liczba zadowolonych użytkowników w  serwisie Walutomat cały czas rośnie. FutureTech Award to dowód, że ciężka praca całego zespołu Currency One została doceniona” – powiedział Jacek Kornosz, COO firmy Currency One.

Nagroda

Zobacz także