pl
Strona główna > Aktualności > Apple Pay – nowa metoda wpłaty w Walutomacie

Apple Pay – nowa metoda wpłaty w Walutomacie

03 lis 2023

Udostępniamy nową metodę płatności – Apple Pay! Jeśli korzystasz z urządzenia iOS, od teraz jeszcze wygodniej możesz wpłacać środki do Walutomatu.

Opcja wpłaty jest dostępna dla transakcji realizowanych w: PLN, EUR, USD, GBP, dokonywanych na urządzeniach firmy Apple.

Tę usługę realizujemy za pośrednictwem operatora płatności Przelewy24. Operator będzie pobierał niewielką opłatę za skorzystanie z wpłaty przez Apple Pay, a jej wysokość będzie widoczna przed wpłatą środków do serwisu, bo zależy nam na klarowności i przejrzystości wszystkich transakcji.

W Walutomacie systematycznie rozszerzamy funkcjonalności i oferujemy coraz więcej metod płatności, po to, aby Klienci mieli jak największy wybór, a korzystanie z naszego serwisu było jak najwygodniejsze.

Możesz wybierać spośród takich metod jak przelew tradycyjny, wpłata przez Przelewy24, PayPal, kartą płatniczą, GooglePay, BLIKIEM, jak i QR kodem.

Podczas każdej transakcji na bieżąco pokazujemy jakie metody wpłat w zależności od waluty, banku, kwoty wpłaty i opcji wymiany są dostępne.

Zobacz także