pl
Strona główna > Aktualności > Aplikacja mobilna już dostępna!

Aplikacja mobilna już dostępna!

04 paź 2018

Pełna wersja Walutomatu dostępna jest już w aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS. Aplikacja ma wszystkie funkcjonalności, które oferuje Walutomat.pl, w tym wpłaty przez Przelewy24, wystawianie i zatwierdzanie ofert, natychmiastowe wymiany 24/7, czy przelewy zagraniczne.

Aplikacja Walutomatu daje też szybki dostęp do aktualnych kursów. Tabelę kursową i pary walutowe widać od razu po otwarciu aplikacji, bez logowania się. Samo logowanie do aplikacji mobilnej jest bezpieczne i szybkie za pomocą kodu PIN.

Bardzo ważne dla nas było, aby aplikacja miała nie tylko wszelkie funkcje, znane dotychczas użytkownikom Walutomatu, ale również, by nawigacja i sposób poruszania się po niej, były intuicyjne i łatwe – mówi Maciej Sawicki, UX designer Walutomat.pl.

Aplikacja jest pełnym odwzorowaniem strony Walutomat.pl, zawiera jej wszystkie funkcjonalności. Dostępna jest na smartfony i na tablety.

Do pobrania z GOOGLE PLAY i APP STORE.

Walutomat.pl/aplikacja-mobilna

AKTUALIZACJA: Na naszym Facebooku trwa konkurs! Wystarczy ściągnąć aplikację i zrobić fajne zdjęcie oraz umieścić je w komentarzu. Do wygrania 10 zestawów atrakcyjnych gadżetów!

Zobacz także