pl
Strona główna > Aktualności > Bardzo ważna wiadomość dla Klientów BNP Paribas

Bardzo ważna wiadomość dla Klientów BNP Paribas

17 maj 2023

W nawiązaniu do wiadomości, chcielibyśmy poinformować, że nasz rachunek w banku BNP Paribas w walucie USD pozostaje obecnie aktywny i nie będzie zamykany. Jednakże, od teraz będzie on dostępny jedynie do dokonywania wpłat i wypłat w ramach banku BNP Paribas. Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty związane z rachunkami innych banków krajowych i zagranicznych, będziemy realizować je za pośrednictwem innego banku w Polsce.

Z przyjemnością informujemy, że można kontynuować wpłaty i wypłaty USD z rachunków prowadzonych w BNP Paribas na obecny rachunek w banku BNP Paribas i nie ma konieczności aktualizacji naszych numerów rachunków w swoim banku (odbiorcy zdefiniowani oraz zlecenia stałe). Jeśli dokonujesz wymian z udziałem rachunków innych banków krajowych i zagranicznych będziemy realizować je w innym banku w Polsce. Numer rachunku do wpłat znajdziesz w Panelu Klienta.

Pragniemy przeprosić za jakiekolwiek niedogodności, które mogły wystąpić w związku z naszym poprzednim komunikatem. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.

Zobacz także