pl
Strona główna > Aktualności > Adam Fuchs wygrywa X Ligę Traderów!

Adam Fuchs wygrywa X Ligę Traderów!

20 gru 2021

Adam Fuchs, dealer walutowy serwisów InternetowyKantor.pl i Walutomat.pl, został najlepszym traderem 2021 roku. Konkurs Liga Traderów organizowany jest co roku pod patronatem Comparic.pl.

W X edycji Ligi Traderów startowało 84 zawodników, którzy w ciągu ostatniego kwartału 2021 roku typowali kursy par walutowych i innych instrumentów finansowych. Zwycięzcą okazał się Adam Fuchs, dealer znanych serwisów wymiany walut, który startował pod pseudonimem Fuksiarz. 

Zwycięzca X edycji Ligi Traderów stoczył 24 pojedynki w całych rozgrywkach, odnotowując 14 zwycięstw, 1 remis i 9 porażek (58% wygranych). W 13 meczach jego typy okazały się trafione (54%). 

Muszę przyznać, że jestem bardziej niż zadowolony ze swojej postawy w tegorocznej, jubileuszowej X edycji Ligi Traderów. To dopiero mój drugi start w tym turnieju.  Planowałem poprawić swój wynik i awansować do 3 fazy grupowej, a ostatecznie zwyciężyłem. Rywalizacja nie była łatwa, gdyż wielu rywali to doświadczeni traderzy, ale też rynki w ostatnim czasie potrafiły niejednokrotnie zaskoczyć swoimi zachowaniami. Pewne jest tylko jedno, za rok podejmę próbę obrony tytułu. Chciałbym pogratulować wszystkim uczestnikom i podziękować organizatorom za te prawie 3 miesiące niezwykłych emocji. W zeszłym roku wygrał mój działowy kolega Krzysztof Pawlak, dlatego można chyba zaryzykować stwierdzenie, że zwycięstwo w Lidze Traderów staje się powoli nową tradycją wśród dealerów Currency One SA. – mówi Adam Fuchs.

To drugi rok z rzędu, gdy turniej wygrywa ekspert walutowy z ramienia spółki Currency One SA. W poprzedniej edycji zwycięzcą został Krzysztof Pawlak. Analitycy walutowi serwisów Walutomat i InternetowyKantor.pl oprócz wykorzystywania wiedzy w praktyce chętnie się nią dzielą w ramach podcastu Dealerzy Po Godzinach. 

Liga Traderów to jeden z najstarszych i najbardziej znanych konkursów traderskich w Polsce. Liga łączący trading z emocjami rywalizacji. Zawodnicy typują kursy w bezpośrednich pojedynkach. W tygodniu odbywają się 2 mecze. Cała liga trwa trzy miesiące.

Zobacz także