pl
Strona główna > Aktualności > 9 urodziny Walutomatu! Promocja i konkursy!

9 urodziny Walutomatu! Promocja i konkursy!

13 lis 2018

W tym miesiącu obchodzimy 9 urodziny Walutomat.pl!

To właśnie w listopadzie 2009 roku uruchomiona została nasza platforma społecznościowej wymiany walut, jako pierwsza w Polsce i prawdopodobnie pierwsza na świecie. Byliśmy też prekursorem wśród wszystkich kantorów internetowych, które dopiero zawitały do sieci w 2010 r.

Przez 9 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie 285 tys. klientów, z czego jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy wszystkim Państwu za okazane zaufanie!

Szybko staliśmy się liderem rynku platform wymiany walut. Jako pierwsi wprowadziliśmy Pay by linki do obsługi rachunków złotówkowych. Rozwinęliśmy się na rynki europejskie, przyjmujemy i wysyłamy przelewy do ponad 40 krajów. Uruchomiliśmy aplikację mobilną, która zdobyła już 10 000 pobrań w pierwszym miesiącu działania. Jako nieliczni oferujemy też wypłaty gotówkowe w euro. 

Z okazji naszych urodzin mamy dla wszystkich Państwa niespodzianki:

  • bezpłatna wypłata gotówki w euro do końca roku!

Wymiana w Walutomat.pl daje dostęp do taniej waluty online. Wiemy jednak, że gotówka nadal jest potrzebna w portfelu, dlatego dajemy też możliwość wypłaty EURO w gotówce. Teraz możesz je wypłacić w ponad 350 punktach odbioru w całej Polsce – bezpłatnie do końca roku!

Co zrobić, by kupione w Walutomat euro wypłacić w gotówce?

  • Zaloguj się do serwisu
  • Wymień walutę na euro, korzystając z opcji wymiana w portfelu
  • Przy wypłacie z portfela zaznaczamy opcję: “Chcę wypłacić gotówkę i odebrać w placówce banku”
  • Z podanej listy placówek wybieramy tę, która nam najbardziej odpowiada oraz wskazujemy datę odbioru.

W wybranym dniu można będzie odebrać euro we wskazanej placówce. Więcej informacji o tej możliwości znajduje się w zakładce: walutomat.pl/wyplata-gotowki

Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ. 

  • 9 konkursów na 9 urodziny!

Na naszym Profilu na Facebooku, codziennie w dni robocze, od 13.11.2018 do 23.11.2018 r. publikujemy jeden konkurs na temat Walutomatu. Odpowiedzi konkursowe można umieszczać w komentarzu pod danym postem, lub przesyłać na adres konkurs@walutomat.pl. Ważne, by trafiły one do nas tego samego dnia, w którym jest rozgrywany dany konkurs. 

Pytania konkursowe i regulaminy znajdą Państwo codziennie na naszym Facebooku. Pula nagród to: 9 x 99 zł, 9 x kuferki podróżne i skarbonki świnki oraz 9 x bilet do Multikina.

Zapraszamy do zabawy!

Zobacz także