pl
Strona główna > Aktualności > 13 urodziny Walutomatu – Konkurs „Wymieniaj mobilnie”

13 urodziny Walutomatu – Konkurs „Wymieniaj mobilnie”

21 lis 2022

W listopadzie, jak co roku, świętujemy urodziny Walutomatu. Już od 13 lat tworzymy razem z 528 tysiącami klientów największą społecznościową platformę wymiany walut w Polsce. To dla klientów rozwijamy serwis i wprowadzamy nowe funkcjonalności, takie jak Aplikacja Walutomat i mobilna autoryzacja. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, aby wymieniać walutę szybko i bezpiecznie 24/7. Z tej okazji przygotowaliśmy urodzinowy konkurs. Co jest do wygrania?

W ramach urodzinowej niespodzianki przygotowaliśmy konkurs, w którym rozdamy 200 nagród po 40 zł. Zwycięzcy otrzymają środki do wykorzystania w ramach Portfela Walutomatu. Konkurs skierowany jest do klientów Walutomatu, którzy mają założone konto w serwisie. Dla osób, które nie są klientami serwisu również przygotowana jest dedykowana oferta urodzinowa. Można z niej skorzystać, rejestrując się na TEJ STRONIE.

Zasady konkursu

W dniach od 21.11.2022 r. do 16.12.2022 r. wejdź na stronę www.walutomat.pl/landing/13urodziny/ i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Podaj swój adres e-mail, który jest przypisany do Twojego konta w serwisie Walutomat.pl. Wymień minimum 700 jednostek USD/EUR/GBP/CHF poprzez „Wymiana w portfelu” w aplikacji mobilnej Walutomatu. 

Nagrody

Nagrodą za spełnienie warunków urodzinowego konkursu jest 40 zł. Środki te zostaną przypisane zwycięzcom do Portfela w Walutomacie. Wygraną kwotę możesz wysłać na konto własne, osoby trzeciej lub pozostawić ją w Portfelu Walutomatu na kolejne transakcje. Wygrywa 200 osób!

Termin

Konkurs trwa 21.11.2022 r. do 16.12.2022 r., ale pamiętaj, że pula nagród jest ograniczona. Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym masz większą szansę na wygraną. Przekazanie nagrody nastąpi na Twój rachunek płatniczy w serwisie Walutomat.pl najpóźniej do 16.01.2023 r. 

Regulamin promocji

Zobacz także