pl
Strona główna > Aktualności > 12 urodziny – Konkurs i nowe waluty w Walutomacie!

12 urodziny – Konkurs i nowe waluty w Walutomacie!

24 lis 2021

Listopad to dla naszego serwisu wyjątkowy miesiąc, ponieważ Walutomat obchodzi urodziny! Każdego roku przygotowujemy dla naszych klientów niespodzianki, aby móc wspólnie świętować. W tym roku z okazji 12. urodzin rozszerzamy naszą ofertę produktową o cztery nowe waluty. Już od 1 grudnia klienci Walutomatu będą mogli wymienić, oprócz EUR, USD, GBP i CHF, także korony: norweską (NOK), duńską (DKK), szwedzką (SEK) oraz czeską (CZK). Nowość ta została wprowadzona na prośbę naszych użytkowników.

KONKURS

To jednak nie koniec niespodzianek, dodatkowo organizujemy konkurs urodzinowy dla klientów, w którym rozdamy 100 nagród w postaci 100 koron norweskich. Zwycięzcy otrzymają je do wykorzystania w ramach Portfela Walutomatu. Konkurs jest przeznaczony dla klientów Walutomatu, którzy mają założone w serwisie konto. Osoby, które jeszcze nie mają konta, mogą także skorzystać z promocji urodzinowej dla nowych klientów TUTAJ.

Jak wziąć udział w konkursie?

Portfel Walutomatu to Twoja elektroniczna skarbonka, umożliwiająca dowolne wpłacanie i wypłacanie środków. Dzięki niemu błyskawicznie, bez oczekiwania na przelew możesz wymienić walutę czy przesłać pieniądze. Taki jest nasz portfel – a jaki jest Twój?

Opisz nam jak wygląda Twój portfel i co ciekawego nosisz w swoim portfelu?! Tylko tyle i aż tyle – najbardziej nietuzinkowe odpowiedzi otrzymają od nas nagrodę. 

Gdzie wysłać odpowiedź?

Swoją odpowiedź wyślij na maila: konkurs@walutomat.pl. Nie zapomnij dopisać swojego numeru ID z Walutomatu! (ID znajdziesz w Panelu Klienta w lewym dolnym rogu i zaczyna się od liter WX lub WT.)

Nagrody

Nagrodami w konkursie jest 100 koron norweskich, które zostaną przypisane zwycięzcom do Portfela w Walutomacie. Nagrodzimy aż 100 osób!

Termin

Odpowiedź nadeślij do 8 grudnia!

REGULAMIN KONKURSU

Zobacz także